Penzion U Bambuchů

Vítejte v Penzionu U Bambuchů – v romantickém penzionu zasazeném do kouzelné přírody Podoubraví. Penzion U Bambuchů byl nově zřízen v roce 2015, byly však zachovány prvky z dob našich předků, které dokreslují příjemnou starobylou atmosféru. Trámy ručně opracované tesařskými mistry starých časů dodávají pokojům nenahraditelný nádech.

Ve stylovém penzionu U Bambuchů  na vás dýchne vůně domácí kuchyně, pochutnáte si na chuti vyhlášeného vepřového kolene, na dobrém pivu či vínu a užijete si pohodlný odpočinek na Vysočině.

Penzion U Bambuchů se nachází na malebném náměstíčku Libice nad Doubravou. Libice nad Doubravou je situována v kouzelné přírodě Podoubraví, přímo v podhůří Železných hor, nedaleko od Chotěboře, Žďáru nad Sázavou, Pardubic či Jihlavy.

Stylový Penzion U Bambuchů skrývá 5 romantických pokojíčků s vlastním sociálním zařízením s možností využití kuchyňky a společenské místnosti, kde si dopřejete příjemné hřejivé teplo přímo z kachlových kamen. Součástí penzionu je také vinný sklípek, kde máte možnost ochutnat místní vína.

V penzionu si můžete užít aktivní odpočinek na spinningovém kole, či si přímo jízdní kolo zapůjčit. Více tipů na odpočinek i zábavu najdete v sekci Kam na výlet.

Personál:

V penzionu U Bambuchů na vás budeme čekat vždy s otevřenou náručí, úsměvem a pohodou. Těší se na vás Ladislav a Johanka – majitelé penzionu s domácí atmosférou a vyhlášenou kuchyní.

Kuchyně:

V Hostinci U Bambuchů si můžete dopřát výborné domácí pochoutky za lidovou cenu. V případě, že si k nedělnímu obídku budete přát domácí svíčkovou, či vepřové koleno, Johanka připraví vše podle vašeho přání. Vyberte si z naší nabídky ubytování se snídaní, polopenzí, či plnou penzí a užijte si hody podle vašeho gusta.

Zde se můžete podívat na jídelní lístek.

Reference: 

Níže si prosím přečtěte reference a dozvíte se, co o nás naši klienti říkají. V penzionu U Bambuchů se snažíme našim klientům vyjít vstříc a máme radost, když naši práci ocení.

Zavítali k nám klienti nejen z České republiky, ale i z ciziny a rádi se k nám vrací. Věříme, že i vám se bude u nás líbit.

Přečtěte si, co o nás říkají hosté.